• امروز : جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳
 • برابر با : Friday - 19 July - 2024

سر تیتر اخبار

لایحه انحلال شرکت یادمان سازه بررسی شد تحقق احیای بافت فرسوده با پیش بینی بسته های تشویقی /بافت فرسوده با مشارکت  شهروندان و دستگاه ها احیا می شود در استان اصفهان شرایط رشد برای پشه آئدس وجود ندارد آقای رئیس جمهور،راهی سخت پیش رو دارید مردم را نا امید نکنید مسعود پزشکیان، منتخب مردم را بیشتر بشناسید دکتر «مسعود پزشکیان» نهمین رئیس جمهور ایران شد / سعید جلیلی با اختلاف از رقابت حذف شد واریز علی‌الحساب ۳ میلیون تومان به حساب بازنشستگان رهبر انقلاب: دور دوم انتخابات به مراتب مهم تر است آقای جلیلی! اقتصاد ایران با صادرات گوجه راه نمی‌افتد / نفت با ۳۰ درصد تخفیف فروش رفت جلیلی با مذاکرات محرمانه ما با امریکا مخالفت می‌کرد/ جلیلی حتی پس از مجوز رهبری می‌گفت نظر آقا این نیست هر قسط وام ۸۰۰ میلیونی مسکن چقدر است؟ سبقت پزشکیان از جلیلی پس از پایان مناظره‌ها / آخرین نتایج نظرسنجی‌ها در فضای مجازی + نمودار پزشکیان با کاسبان تحریم بیگانه است / مردم در انتخاب پزشکیان شک نکنند پزشکیان صدر نشین انتخابات ریاست جمهوری/ چه کسانی به مرحله دوم انتخابات می روند؟! + جزئیات مرحله دوم روز انتخابات برای ما ایرانی‌ها، روز نشاط و شادی است / دوام و قوام و عزت و آبروی جمهوری اسلامی متوقف به حضور مردم است فولاد مبارکه الگوی سایر صنایع بزرگ کشور در حوزه فناوری و نوآوری/ ضرورت مراقبت از پرچم‌داری فولادمبارکه در این حوزه اسکن مغزی بیش از ۸۰۰ نفر برای بررسی افسردگی و اضطراب برترین کشور دنیا در زمینه تراکنش های مالی هستیم ضرورت استفاده از سامانه های هوشمند در پلیس راهور فصل ۵ مستند بزرگراه همت از شبکه افق پخش خواهد شد

5

اظهارات جنجالی بیراوند بعد از فسخ قرارداد پرسپولیس

 • کد خبر : 23196
 • 13 تیر 1403 - 22:32
اظهارات جنجالی بیراوند بعد از فسخ قرارداد پرسپولیس

علیرضا بیرانوند با اظهاراتی جنجالی در مورد جدایی از پرسپولیس صحبت کرد.

ورزش ۳ نوشت:علیرضا بیرانوند پس از قهرمانی با پرسپولیس در این فصل، باتوجه به الحاقیه جدید قراردادش و بابت عدم دریافت کامل مطالباتش قراردادش را با پرسپولیس به طور یک‌طرفه فسخ کرد تا جنجال بزرگی را در ابتدای تابستان به وجود بیاورد.

این گلر ملی پوش حالا با انتشار ویدئویی که خبرنگار ورزش سه از او تهیه کرده و در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، به سکوت خود پایان داد و به طور مستقیم با هواداران در مورد اتفاقات رخ داده صحبت کرد.

*فسخ قرارداد من کاملا قانونی است
سلام و عرض ادب دارم خدمت همه عزیزان، امیدوارم حال‌تان خوب باشد. می‌خواستم چند دقیقه با شما صحبت کنم بابت اتفاقاتی که در این یکی دو هفته برای من افتاد و گفتم که مستقیم با شما صحبت کنم خیلی بهتر است. پیش خودم گفتم اگر بیشتر سکوت کنم برای جامعه فوتبال و ورزش خوب نیست. اتفاقاتی برای من افتاد بابت این فصل قراردادم با باشگاه پرسپولیس، به شما و همه مردم و هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس می‌گویم که فسخ قرارداد من کاملا قانونی است و هیچ خلافی در فسخ قراردادم نیست. اتفاقی که دارد من را اذیت می‌کند فضای مجازی، مجریان و گزارشگران محترم و قلم به دستان رسانه‌های عزیز که بخاطر اینکه بازدید و مخاطب زیادی داشته باشند و برای خودشان جلب کنند این کار را می‌کنند و من این اجازه را نمی‌دهم.

1853382

*خط گرفتند که من را جلوی هواداران بگذارند
من کاری ندارم به رنگ لباس تیمم و ده دوازده سال است که در تیم ملی بازی می‌کنم و به نظرم بی‌احترامی به من است که این همه برای تیم ملی زحمت کشیدم. خوب نیست برای چیزهایی که نمی‌دانید عکس‌العمل زیاد نشان بدهید برای صحبت‌های سایت‌ها و ادمین‌های پست‌های مجازی که به نظرم همه خط گرفتند که من را جلوی هواداران بیاندازند‌. به نظرم خوب نیست بخواهند بی‌احترامی کنند.

*افتخار می‌کنم دهاتی هستم
اتفاقاتی برای من افتاده که می‌گویند بیرانوند دهاتی و عشایر است، افتخار می‌کنم که دهاتی هستم، افتخار می‌کنم که عشایر هستم، افتخار می‌کنم که از عشایر به اینجا رسیده‌ام و بیشتر از همه افتخار می‌کنم که از عشایر آمدم و هیچ هزینه‌ای بابت این جایگاهی که دارم نکرده‌ام. همه می‌دانند که فقط با کمک مردم عزیزم و کمک بالا سری، که خیلی هوایم را دارد، به این جایگاه رسیدم و هزار تومانی هزینه‌ نکردم بابت رسانه، ادمین و فضای مجازی که من را یک پله بخواهند بالاتر ببرند و به خودم بابت این همه اتفاقاتی که برایم افتاده افتخار می‌کنم.

*چرا بعد از فسخ هیچ تماسی نگرفتند
بابت فسخی که انجام داده‌ام برای باشگاه پرسپولیس، فسخ کاملا قانونی است و بر فرض مثال هم بگوییم که آقای بیرانوند مطالباتی که کامل از باشگاه پرسپولیس گرفته، چرا بعد از فسخ قرارداد من هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره هیچ تماسی با من نگرفتند که آقای بیرانوند شما که مطالبات را کامل گرفتید چه شد که فسخ کردید؟

*تصمیمی که گرفتم عادلانه بود
وقتی که هیچ تماسی با من گرفته نمی‌شود و هیچ پیامکی برای من نمی‌آید یعنی من کارم را درست جلو برده‌ام و تصمیمی گرفتم که به نظرم یک تصمیم خیلی عادلانه بود. خیلی‌ از شما می‌گویید علی بیرانوند پولکی است و بخاطر ۳۰۰ میلیون تومان فسخ کرد، علی بیرانوند نزدیک به ۲ میلیارد تومان از مطالباتش مانده که باید باشگاه بزرگ پرسپولیس آن را می‌داده. اتفاقاتی افتاده که در چند روز آینده همه شما می‌شنوید که چرا پول من را ندادند و دنبال چه بودند که مرا اذیت کنند. می‌خواهم به شما بگویم که من می‌دانستم دنبال این هستند که من را بیاندازند جلوی هواداران.

1985461

*وقتی حق‌مان را می‌خواهیم نباید حرف رکیک بشنویم
بازیکن پرسپولیس در این هفت هشت سال نه فقط من بیرانوند، تمام بازیکنان پرسپولیس زحمت کشیدند و باید بهشان احترام بگذارید حق‌شان را می‌خواهند حالا هوادار واکنش نشان می‌دهد. در این هفت هشت سال بازیکنان پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و قهرمانی‌های زیادی به دست آوردند و وقتی که حق‌شان را می‌خواهند شما نباید با عکس‌العمل یک ادمین فضای مجازی یا پیج و رسانه فشار بیاورید و هر حرف رکیکی که بخواهید به خانواده و ناموسش بزنید، این از نظر من خوب نیست.

*پرسپولیس به امثال بیرانوند متکی نیست
باشگاه بزرگ پرسپولیس متکی به من و امثال من نیست و بیرانوند برود جایگزین هست و این اتفاقات افتاده برای باشگاه بزرگ پرسپولیس افتاده است. اگر برای بیرانوند اتفاقی افتاده و فسخ کرده، دنبال حقم بوده‌ام و وقتی که شما در همین چند روز می‌بینید بازیکنانی هستند که تیم‌های‌شان در حال سقوط بوده و الان در تیتر اول خبرهای ورزشی و رسانه‌ها و پیج‌های فضای مجازی هستند که چهل تومان، سی تومان پول رضایتش است و از اینور رانده شد و بردنش آنور و رقم‌های زیادی به آن‌ها پیشنهاد می‌شود، انتظار داشته باشید که بازیکن پرسپولیس نه بیرانوند بلکه کسانی که زحمت کشیده‌اند باید به آنها احترام بگذارند.

*می‌دانم برخی پیشکسوتان از کجا خط می‌گیرند
یک اتفاقاتی دارد من را اذیت می‌کند، چند تا از پیشکسوتان انگشت نمای فوتبال ما هستند، اولا که من تمام پیشکسوتان را دوست دارم و از آن‌ها الگوبرداری می‌کنم و خیلی چیزها از آنها یاد می‌گیرم، ولی من می‌دانم تمام پیشکسوتانی که درموردم صحبت می‌کنند از کجا خط می‌گیرند و خودم می‌دانم اگر این پیشکسوتان برگردند به عقب و فکر کنند که چه اتفاقاتی برای باشگاه پرسپولیس رقم زده‌اند چگونه درباره بیرانوند صحبت می‌کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://asrtahlil.ir/?p=23196

  نوشته های مشابه

  03اردیبهشت
  خاندوزی: استقلال و پرسپولیس رسما به بخش خصوصی واگذار شد
  مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توسط دو کنسرسیوم بانکی و پتروشیمی؛

  خاندوزی: استقلال و پرسپولیس رسما به بخش خصوصی واگذار شد

  21مهر
  به تیم ملی در جام جهانی خیلی امیدوارم

  ثبت دیدگاه

  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.