سر تیتر اخبار

قالیباف برای سومین بار رئیس مجلس شد ذخایر آب سدهای استان به ۴۵۶ میلیون مترمکعب رسید/کاهش ذخیره سدهای بزرگ استان اصفهان ماموریت به سازمان محیط زیست و وزارت خارجه برای رفع مشکل آلودگی هوا بازگشایی زاینده‌رود برای کشاورزان شرق  اصفهان؛ شکوهی گمشده میان جبروت دیروز و بی‌تدبیری امروز سقوط یک فروند جنگنده در شرق اصفهان انجمن مینی‌ گلف ایران به عضویت رسمی فدراسیون جهانی درآمد برگزاری کارگاه های آموزشی کاربرد سامانه های مدیریت هوشمند در آبیاری فضای سبز عدم پرداخت حق ارزش افزوده، شهرداری را با مشکل مالی روبرو کرده است/احیای زاینده رود خواسته ما از رئیس جمهور وضعیت برخی ازمناطق برخوردار اصفهان از روستا پایین‌تر است/بازآفرینی بافت فرسوده اولویت‌ مدیریت شهری اصفهان فولاد مبارکه میزبان اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران حفظ اشتغال، تولید و کرامت انسانی وظیفه اصلی ذوب آهن از پیاده رو سازی چهار باغ تا سنگفرش کوالالامپور “نفت سپاهان” بازار اروپا را به دست می آورد پیگیری چالشهای حوزه ی سرمایه انسانی کلانشهر ها  استان اصفهان مجوز منتا را کسب کرد/منتا آموزش و ارزیابی هوشمند لزوم حمایت از تولیدات در بخش کشاورزی جایگاه رفیع نماد تاریخی اصفهان مورد توجه قرار گیرد برگزاری هفته فرهنگی اصفهان از سر رفع تکلیف دانشگاه‌ها به سمت مأموریت‌گرایی در حوزه پژوهش حرکت کنند

بایگانی‌ها سبک زندگی - عصر تحلیل

18فروردین
رژیم غذایی درست در ماه مبارک رمضان /علت چاق شدن در ماه رمضان چیست؟

رژیم غذایی درست در ماه مبارک رمضان /علت چاق شدن در ماه رمضان چیست؟

سیدسعید حسینی گفت: علت چاق شدن در ماه رمضان این است که ما در خوراکی‌های ماه رمضان بیشتر از قندهای ساده استفاده می‌کنیم.

09خرداد
یارکشی در خانه ممنوع
بهتر است بدانید که بچه‌ها مشاور یا میانجی والدین نیستند!

یارکشی در خانه ممنوع

یکی از مهمترین اشتباهات برخی از والدین این است که تصور می کنند می توانند از بچه هایشان به عنوان ابزار میانجی در بین دعواها یا مشکلات زناشویی شان استفاده کنند یا اینکه در مواقع اختلاف با همسر از آنها به عنوان مشاور بهره ببرند، درحالیکه این تفکر کاملا اشتباه است و در دراز مدت آسیب های زیادی به فرزندان وارد می کند.

07خرداد
۱۰ شغل جدید در دوره ی کرونا
مجمع جهانی اقتصاد اعلام کرد؛

۱۰ شغل جدید در دوره ی کرونا

شرکت‌ها در پی آن هستند که تجربیات خود را به‌کار گیرند تا تجربه کار از منزل را تسهیل کنند و از این منظر آسان‌کردن کسب‌وکارها از منزل دیگر یک فانتزی نخواهد بود و به یک شغل تبدیل شده است.

01خرداد
بهترین روشهای تکثیر
قابل توجه علاقمندان به گل و گیاه؛

بهترین روشهای تکثیر

این مطلب را بخوانید تا هم با چهار روش رایج برای تکثیر گیاهان آشنا شوید و هم بدانید اگر شما هم می‌خواهید گیاهی را پرورش دهید و با تکثیر کردنش آن را با دیگران به اشتراک بگذارید چه باید بکنید.

16فروردین
 داروها و رژیم غذایی دیابت
دیابت ؛

 داروها و رژیم غذایی دیابت

دیابت شیرین یک بیماری متابولیک است که دارای مشخصاتی نظیر قند خون بالا (گلوکز بالا) می‌باشد، و ناشی از وجود ایراداتی در ترشح انسولین یا توانایی بدن در استفاده از آن است.

16فروردین
ترفندهایی برای پاکسازی منافذ پوست

ترفندهایی برای پاکسازی منافذ پوست

با ورود به سال ۱۴۰۰ بسیاری از افراد مایلند پوستی سالم‌تر داشته باشند و یکی از مهمترین روش‌ها برای حفظ سلامت پوست، استفاده از ماسک‌های طبیعی است.

30بهمن
اولین برنامه سه شنبه های آبی در استان اصفهان
با محوریت آموزش به روستاییان برگزار گردید؛

اولین برنامه سه شنبه های آبی در استان اصفهان

 اولین برنامه سه شنبه های آبی در روستای دشتی در منطقه کراج و برآان در بخش مرکزی استان اصفهان برگزار شد. هدف از اجرای این برنامه که هر دوهفته یک بار در روستاهای استان اصفهان برگزار می گردد، آموزش مدیریت مصرف آب به روستاییان است.

19بهمن
مزاحم فکر کردن همسر خود نشوید
بایدها و نبایدهای زندگی مشترک از زبان شاهین فرهنگ؛

مزاحم فکر کردن همسر خود نشوید

یک مدرس خانواده با بیان اینکه علت اصلی طلاق این است که زندگی کردن را بلد نیستیم، چند باید و نباید زندگی مشترک برای زوج‌ها را تشریح کرد.

24آبان
شاید به این ۷دلیل است که لاغر نمی شوید

شاید به این ۷دلیل است که لاغر نمی شوید

دلایل پنهانی زیادی وجود دارد که مانع از کاهش وزن شده و بدن را وادار می‌کنند که اضافه وزن خود را حفظ کند.