سر تیتر اخبار

برخی داروهای بدن‌سازی عامل آرتیمی های خطرناک قلبی نقش تشکیل کنسرسیوم صنایع دستی در رفع مشکلات تولیدکنندگان دشمنان دنبال بهانه برای ضربه زدن و ایجاد نا امنی هستند / درگذشت دختر جوان دل ما را هم سوزاند اصفهان پیشگام درهوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی کشور اعلام جزئیات طرح مالیات برمجموع درآمد وزارت آموزش و پرورش درصدد افزایش هوش محیط زیستی کارمزد صفر درصدی در انتظار وام گیرندگان دردسرساز شدن طرح نوسازی و بازسازی واحدهای مسکن روستایی آغاز فعالیت آتش نشانان زن در ایستگاه های آتش نشانی مسئولیتم برای قهرمانی آسیا سنگین‌تر است پیش فروش ۶۰ هزار خودرو در هفته گذشته ۹۸ درصد  از خدمات شرکت برق غیر حضوری است / توسعه انرژی تجدیدپذیر در دستور کار شرکت توزیع برق اصفهان سازمان تامین‌اجتماعی شایعات عدم اعمال افزایش مستمری را رد کرد همایش بین‌المللی سازی آموزش عالی علوم پزشکی ویژه دانشگاه های قطب هفت کشور لوازم‌التحریر از ۸۵۰هزار تومان تا… شبکه ملی اطلاعات تاپایان سال ۶۰ درصد پیشرفت می کند/۹۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت وصل می‌شوند در فینال عجله امتیاز گرفتن باعث شکستم شد بازگشت معاونت مسکن و ساختمان به ریل اصلی با انتصاب معاون جدید  اهدای ۳۳۶ قلم دارو برای زائرین کربلا ایران با یک نماینده کمتر در رقابت های جهانی شرکت می کند

بایگانی‌های سبک زندگی - عصر تحلیل

09مهر
نور موبایل منجر به پیری زودرس می شود

نور موبایل منجر به پیری زودرس می شود

این یک عادت اشتباه است که به‌محض اینکه به رختخواب می‌رویم، گوشی را دستمان می‌گیریم و شبکه‌های اجتماعی را بالا و پایین می‌کنیم چراکه بر اساس تحقیقات منتشرشده، بررسی گوشی قبل از خواب می‌تواند دلیل افزایش وزن شما باشد و در عین حال به پوست شما آسیب بزند.

27تیر
آب نیست، سیل هست، واکسن نیست، سگ نباشد

آب نیست، سیل هست، واکسن نیست، سگ نباشد

این روزها جامعه ایرانی بیشتر از همیشه دچار چندپارگی و تشویش است، در حالی که خوزستان از تب بی‌آبی می‌سوزد در کرمان سیل آمده و در حالی که کرونا دوباره اوج گرفته، برخی محافل تصمیم جدی برای مقابل با سگ‌گردانی گرفته‌اند.

09خرداد
یارکشی در خانه ممنوع
بهتر است بدانید که بچه‌ها مشاور یا میانجی والدین نیستند!

یارکشی در خانه ممنوع

یکی از مهمترین اشتباهات برخی از والدین این است که تصور می کنند می توانند از بچه هایشان به عنوان ابزار میانجی در بین دعواها یا مشکلات زناشویی شان استفاده کنند یا اینکه در مواقع اختلاف با همسر از آنها به عنوان مشاور بهره ببرند، درحالیکه این تفکر کاملا اشتباه است و در دراز مدت آسیب های زیادی به فرزندان وارد می کند.

07خرداد
۱۰ شغل جدید در دوره ی کرونا
مجمع جهانی اقتصاد اعلام کرد؛

۱۰ شغل جدید در دوره ی کرونا

شرکت‌ها در پی آن هستند که تجربیات خود را به‌کار گیرند تا تجربه کار از منزل را تسهیل کنند و از این منظر آسان‌کردن کسب‌وکارها از منزل دیگر یک فانتزی نخواهد بود و به یک شغل تبدیل شده است.

01خرداد
بهترین روشهای تکثیر
قابل توجه علاقمندان به گل و گیاه؛

بهترین روشهای تکثیر

این مطلب را بخوانید تا هم با چهار روش رایج برای تکثیر گیاهان آشنا شوید و هم بدانید اگر شما هم می‌خواهید گیاهی را پرورش دهید و با تکثیر کردنش آن را با دیگران به اشتراک بگذارید چه باید بکنید.

16فروردین
 داروها و رژیم غذایی دیابت
دیابت ؛

 داروها و رژیم غذایی دیابت

دیابت شیرین یک بیماری متابولیک است که دارای مشخصاتی نظیر قند خون بالا (گلوکز بالا) می‌باشد، و ناشی از وجود ایراداتی در ترشح انسولین یا توانایی بدن در استفاده از آن است.

16فروردین
ترفندهایی برای پاکسازی منافذ پوست

ترفندهایی برای پاکسازی منافذ پوست

با ورود به سال ۱۴۰۰ بسیاری از افراد مایلند پوستی سالم‌تر داشته باشند و یکی از مهمترین روش‌ها برای حفظ سلامت پوست، استفاده از ماسک‌های طبیعی است.

30بهمن
اولین برنامه سه شنبه های آبی در استان اصفهان
با محوریت آموزش به روستاییان برگزار گردید؛

اولین برنامه سه شنبه های آبی در استان اصفهان

 اولین برنامه سه شنبه های آبی در روستای دشتی در منطقه کراج و برآان در بخش مرکزی استان اصفهان برگزار شد. هدف از اجرای این برنامه که هر دوهفته یک بار در روستاهای استان اصفهان برگزار می گردد، آموزش مدیریت مصرف آب به روستاییان است.

19بهمن
مزاحم فکر کردن همسر خود نشوید
بایدها و نبایدهای زندگی مشترک از زبان شاهین فرهنگ؛

مزاحم فکر کردن همسر خود نشوید

یک مدرس خانواده با بیان اینکه علت اصلی طلاق این است که زندگی کردن را بلد نیستیم، چند باید و نباید زندگی مشترک برای زوج‌ها را تشریح کرد.

24آبان
شاید به این ۷دلیل است که لاغر نمی شوید

شاید به این ۷دلیل است که لاغر نمی شوید

دلایل پنهانی زیادی وجود دارد که مانع از کاهش وزن شده و بدن را وادار می‌کنند که اضافه وزن خود را حفظ کند.