• امروز : یکشنبه - ۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 24 September - 2023

سر تیتر اخبار

منطقه ویژه اقتصادی پیام میزبان تجار و بازرگانان چینی منطقه مرزی ریمدان آوردگاه معاملات بین المللی رفع بخش عمده مشکلات دارویی با دارویار کیومرث هاشمی و دوگانه ای در ماتریس انتظارات و وعده ها تاج: صحنه‌هایی دیدم که زیبنده ما نیست جزئیات واریز ۵ میلیارد و ۵۷۳ میلیون یورو در بانکهای قطر اختصاص شناسه مرکز بین المللی تجزیه مبادلات پستی ویژه فرودگاه پیام  تدبیر و تسریع در اجرای تاسیسات آب شرب روستاهای کشور تولیدات داخل فولاد مبارکه باعث افتخار است رویای المپیکی شدن به ۵۰ سالگی رسید تجربه عملی “حذف دلار” از مبادلات غیرتجاری و سیاحتی ارائه طرح جامع توسعه انرژی تجدید‌پذیر برای عبور از ناترازی برق/ نیازمند طرح جامع سبد انرژی برای ۱۵ سال آینده هستیم انعقاد تفاهم‌نامه ۱۸میلیون دلاری شرکت چینی در منطقه آزاد چابهار بازگشت کرونا؛ هرآنچه که باید از واریانت جدید بدانید/ کشورهای درگیر، علائم و راه‌های پیشگیری از ابتلا بررسی قیمت ها پس از وعده های دولت سیزدهم جایزه تعالی شورای جهانی نفت در دستان پتروشیمی نوری ال‌نینو ، ره آورد بارشهای سنگین و سیل آسا می دهد ضرورت حفظ کرامت داوطلبان در تمام مراحل گزینش مناطق آزاد، تبلور تحقق سرمایه‌گذاری در ایران بهره‌گیری از توان نخبگان و اندیشمندان برای برنامه‌ریزی‌های فناورانه / دعوت از شهرهای خواهرخوانده اصفهان برای حضور در نمایشگاه فن‌نما

رفع بخش عمده مشکلات دارویی با دارویار
در جلسه رفع چالشهای دارو با حضور مخبر مطرح شد:

رفع بخش عمده مشکلات دارویی با دارویار

تاج: صحنه‌هایی دیدم که زیبنده ما نیست
شرایط ورزشگاه آزادی هم فرق کرده است

تاج: صحنه‌هایی دیدم که زیبنده ما نیست

قلعه‌گبری ،شناسنامه چندهزار ساله‌ میان زمین‌های سبزی‌کاری

قلعه‌گبری ،شناسنامه چندهزار ساله‌ میان زمین‌های سبزی‌کاری

سکه هویت شهرری دو رو دارد. یک رویش همان  شاخصه مذهبی اش است که آن را از دیرباز تبدیل به قبله‌ای برای پایتخت نشینان کرده است و روی دیگر آن به موزه شهر بودن آن بر می‌گردد. پهنه‌ای که روزگاری لقب «ام البلاد» داشت. به آن عروس شهرهای بزرگ هم می‌گفتند و در اوستا آن را به عنوان سیزدهمین شهر جهان معرفی کرده‌اند.

مدرسه علمیه امام صادق(ع) محور هفته فرهنگی اصفهان
معاون فرهنگی شهردار اصفهان خبر داد:

مدرسه علمیه امام صادق(ع) محور هفته فرهنگی اصفهان

معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: هفته فرهنگی اصفهان از 13 تا 19 اردیبهشت ماه با هدف شناساندن اصفهان به شهروندان ایرانی و خارج از کشور برگزار می شود.

دیدنی های  ناشناخته اصفهان را بشناسید

دیدنی های ناشناخته اصفهان را بشناسید

اصفهان را به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی می‌شناسند، نمی‌توان از مناطق مختلف جهان راهی ایران شد، اما نصف جهان را ندید.

انرژی

کمبود آب چالش‌اساسی برای توسعه پایدار کشور / با شیوه‌های سنتی نمی‌توان کشور را توسعه داد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کرد:

کمبود آب چالش‌اساسی برای توسعه پایدار کشور / با شیوه‌های سنتی نمی‌توان کشور را توسعه داد

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه با شیوه‌های سنتی نمی‌توان کشور را توسعه داد، گفت: باید برای توسعه کشور یک مدل توسعه سازگار با اقلیم کم آبی تدوین شود.

تدبیر و تسریع در اجرای تاسیسات آب شرب روستاهای کشور

تدبیر و تسریع در اجرای تاسیسات آب شرب روستاهای کشور...

معاون مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو در بازدید از روند اجرای طرح جهاد آبرسانی در استان اصفهان به منظور برخورداری هر چه گسترده تر روستاییان ازآب شرب سالم و بهداشتی، بر تدبیر  و تسریع در اجرای تاسیسات آب شرب در روستاها تاکید کرد.

ارائه طرح جامع توسعه انرژی تجدید‌پذیر برای عبور از ناترازی برق/ نیازمند طرح جامع سبد انرژی برای ۱۵ سال آینده هستیم

ارائه طرح جامع توسعه انرژی تجدید‌پذیر برای عبور از ناترازی برق/ نیازمند طرح جامع سبد ...

دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با بیان اینکه باید طرحی جامع برای سبد انرژی ۱۵ سال آینده داشته باشیم، گفت: وزارت نیرو با تلاش‌های بی شائبه ناترازی برق تابستان امسال را مدیریت کرد.

جایزه تعالی شورای جهانی نفت در دستان پتروشیمی نوری

جایزه تعالی شورای جهانی نفت در دستان پتروشیمی نوری...

 جایزه تعالی شورای جهانی نفت WPC Excellence Awards، بزرگ‌ترین رویداد صنعت نفت و انرژی در سطح بین‌المللی است که به المپیک صنایع نفتی جهان شهرت دارد و هر سه سال یکبار توسط این شورای معتبر بین‌المللی برگزار می‌شود.